Obchodní činnost

Chci Vám v krátkosti představit výrobky, které převážně též sama používám. Jistě i Vy, jste-li s něčím spokojeni, rádi to doporučíte dál. A přesně tohle je důvod, proč se zabývám obchodní a poradenskou činností.

Bytová kosmetika DEDRA INNOVATIONS

Katalog DEDRA

Produkty z přírody

Příroda - zdraví - krása - harmonie. To jsou pojmy, které nás oslovily a stále oslovují. Vše, co přináší příroda, je pro nás lidi přirozené a dobré. V našem současném uspěchaném a náročném způsobu života mnohdy sami porušujeme rovnováhu, která nám zajišťuje zdraví, harmonii a vitalitu. Zdroj životní síly a energie však nacházíme opět v přírodě.

Produkty z kvalitních přírodních surovin, které již řadu let používáme, nám pomáhají udržovat se ve fyzické i psychické kondici, dodávají nám nový elán do života i práce.

I Vás rádi osobně seznámíme s výrobky, které sami dobře známe. V pohodlí Vašeho domova, při příjemném posezení u kávy či čaje, při rozhovoru o všem možném, máte možnost se s nabízenými produkty seznámit a vyzkoušet si je. Pozvete-li si na takovéto setkání i své přátele, dostanete navíc ještě jako malý dárek některý z výrobků.

se prodává katalogovým prodejem. Můžete si vybrat některý z výrobků ze širokého sortimentu firmy Vaše DEDRA s.r.o. a z doplňkového prodeje. Výrobky si můžete objednat buď přímo u firmy Vaše DEDRA s.r.o., nebo u některého z distributorů a to buď telefonicky, nebo využijte internetového obchodu.

Výrobky DEDRA INNOVATIONS nejsou testovány na zvířatech, všechny výrobky jsou vyráběny s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí. Všechny výrobky jsou bez chlóru, bez formaldehydu, bez perborátů a jsou baleny v odlehčených PET lahvích. A samozřejmě všechny prací prostředky jsou bezfosfátové.

Vysoce koncentrované přípravky vyrobené z kvalitních surovin, Vám doručí přepravní firma PPL až domů. Díky jejich koncentrovanosti nepotřebujete tak velké prostory k jejich uložení. Přijměte toto pozvání do světa české ekologicky šetrné bytové kosmetiky a drogerie značky DEDRA INNOVATIONS.

S kvalitními přípravky zvládnete úklid Vaší domácnosti bez větší námahy a za rozumnou cenu. Staňte se distributorem výrobků DEDRA INNOVATIONS a začněte využívat všech finančních výhod, které firma Vaše DEDRA s.r.o. svým distributorům poskytuje. Začněte být finančně nezávislí. A nebo si prostě jen levně nakupte.

Potřebujete víc informací? Napište nám. Osobně Vás seznámíme s výrobky firmy DEDRA INNOVAIONS i s možnostmi, které mají distributoři.

Myslíte že Vás osloví nabídka ekologických čistících prostředků ze sortimentu firmy Vaše Dedra s.r.o.? Chcete se seznámit se sortimentem nabízených výrobků? Prohlédněte si on-line katalog na internetu. Výrobek o který budete mít případně zájem Vám zašleme na dobírku, nebo si ho můžete u nás vyzvednout osobně.